صنایع پتروشیمی گلستان

(شرکت سهامی عام)

نوبخت: حمایت دولت از جذب سرمایه گذاری های جدید در صنعت پتروشیمی

سخنگوی دولت گفت: دولت و بخش خصوصی همگام با هم در حال تسهیل فرایند سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی هستند.

13:08 1396/10/06

محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری با خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگار نیپنا درباره حمایت دولت از ورود سرمایه های جدید به صنعت پتروشیمی کشورمان اظهارکرد: هم بخش خصوصی و هم بخش دولتی برای جذب سرمایه در صنعت پتروشیمی فعال هستند که ارقام دقیق جذب سرمایه در این صنعت را پس از کسب اطلاع اعلام خواهم کرد.
به گزارش نیپنا، سخنگوی دولت در پاسخ به این که برخی دستگاه ها نسبت به بودجه پروژه های عمرانی اعتراضاتی دارند که بودجه بر اساس پروژه نیست، گفت: تعدادی از پروژه ها آن هایی است که دولت واگذار می کند و تعدادی را در حد 66 تا 67 هزار میلیارد تومان با مشارکت انجام می دهد و برخی طرح ها که حدود 45 تا 46 هزار میلیارد تومان است به تنهایی انجام می دهد.
نوبخت اضافه کرد: البته پروژه های نیمه تمام نیازمند 400 هزار میلیارد تومان پول است که در بهترین وضعیت 126 هزار میلیارد تومان به آن تخصیص داده شده است که ناکافی است.
وی ادامه داد: این طور نیست که بصورت قطره چکانی به پروژه ها پول بدهیم، به تعدادی از پروژه ها که بالای 80 درصد است و برخی پروژه ها در مناطق محروم که توجیه اجتماعی دارند بصورت اولولیت بندی پول تخصیص داده می شود.

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

نام وب سایت

نام وب سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت