صنایع پتروشیمی گلستان

(شرکت سهامی عام)

شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با ۱۲ شرکت معتبر دنیا همکاری می‌کند

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از همکاری با ۱۲ شرکت معتبر پتروشیمی دنیا خبر داد و گفت: این همکاری‌ها در قالب فروش دانش فنی، انتقال دانش فنی به داخل کشور و دستیابی به دانش فنی برتر خواهد بود.

08:46 1396/12/15

به گزارش شانا، اسماعیل قنبری درباره برنامه‌های سال آینده شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: عمده برنامه‌های این شرکت در سال ۹۷ پیرامون سه محور همکاری مشترک با صنعت؛ فعالیت‌های صنعت محور و تقاضا محور در بخش‌های فرآیند، کاتالیست و موادشیمیایی و خدمات فنی پژوهشی و ادامه فعالیت‌های پژوهشی در توسعه و گسترش مرزهای دانش به منظور دستیابی به دانش‌های فنی جدید، ارتقا و بهبود دانش‌های فنی مهندسی موجود خواهد بود.

وی به قرارداد تجاری‌سازی کاتالیستSAC۵۰۰  با شرکت پتروشیمی شازند اشاره کرد و افزود: همسو با این قرارداد، با شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس نیز مذاکراتی آغاز شده و به‌زودی شاهد امضای قراردادهای جدید همکاری خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی ادامه داد: ۳۰ درصد از فعالیت سال آینده این شرکت به طرح‌های صنعت‌محور اختصاص خواهد داشت.

قنبری به نتیجه رساندن فعالیت‌هایی که از گذشته در شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی آغاز شده تأکید کرد و گفت: طرح‌های پژوهشی با توجه به پیچیدگی‌ها و دانش فنی هدف‌گذاری شده به زمان مطلوب خود نیاز دارد و بعضی از طرح‌ها ممکن است به چند سال بررسی و آزمایش نیاز داشته باشند.

وی تعریف طرح‌های جدید دانشی را از عمده‌ترین اقدام‌های شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی برشمرد و تصریح کرد: این شرکت افزایش همکاری با مراکز پژوهشی دانشگاهی را در برنامه دارد. البته تا پایان امسال فاز یک این همکاری یعنی پایش فناوری و دانش‌های هدف‌گذاری شده با انستیتو تحقیقاتی چهارگانه شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به پایان می‌رسد و در سال آینده فاز دوم این همکاری آغاز می‌شود.

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی درباره همکاری این مجموعه با شرکت‌های خارجی افزود: همکاری‌‌ها با ۱۲ شرکت معتبر پتروشیمی بین‌المللی در دستورکار این شرکت قرار گرفته که این همکاری‌ها در قالب فروش دانش فنی، عرضه دانش فنی به گیرندگان داخلی و همکاری‌های مشترک دانشی همسو با دستیابی به دانش فنی برتر است.

دسته بندی: خبرها
بازدیدها: 222 نظرات: 0
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

نام وب سایت

نام وب سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت