صنایع پتروشیمی گلستان

(شرکت سهامی عام)

احداث پارک جدید پتروشیمی در ایران با مشارکت چین

تفاهم نامه ساخت یک پارک جدید پتروشیمی میان شرکت ملی صنایع پتروشیمی و فدراسیون صنایع شیمی و پتروشیمی چین به امضا رسید.

14:45 1397/02/04

رضا نوروز زاده معاون وزیر نفت ومدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و لی شان شونگ رییس هیئت مدیره فدراسیون صنایع شیمی و پتروشیمی چین(CPCIF) شب گذشته تفاهم نامه ساخت یک پارک جدید پتروشیمی را امضا کردند.
حسین علی مراد مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی درباره امضای تفاهم نامه میان ایران و چین اظهارکرد: این تفاهم نامه به دنبال توافق روسای جمهوری ایران و چین درسال ۹۴ مبنی بر گسترش همکاری های دوکشور در بخش انرژی به ویژه صنعت پتروشیمی به امضا رسید و قرار است که شرکت های چینی در بخش های مختلف نحوه سرمایه گذاری و همکاری های خود دراین پارک را نهایی کنند.
وی افزود: براساس این تفاهم نامه شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت NDRC به نمایندگی از دوکشور زمینه ارتقای همکاری های دو کشور در بخش پتروشیمی را نهایی خواهند کرد و پارک جدید پس از بررسی های کارشناسی ودقیق جانمایی شده و نحوه فعالیت و نوع محصول تولیدی با توجه به شرایط محل از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام خواهد شد.
علیمراد ادامه داد: شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان متولی توسعه درصنعت پتروشیمی کمک خواهد کرد تا بهترین محل و نوع طرح ها مشخص شود و مکان یابی از سوی شرکت های چینی آغاز شده و بزودی پیشنهاد های خود را اعلام خواهند کرد و در صورت تایید وزارت نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی مراحل بعدی همکاری ها انجام خواهد شد.

دسته بندی: خبرها
بازدیدها: 164 نظرات: 0
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

نام وب سایت

نام وب سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت