صنایع پتروشیمی گلستان

(شرکت سهامی عام)

روسیه حجم تولید پتروشیمی خود را افزایش می‌دهد

پایگاه اینترنتی گلوبال کازمتیکس نیوز بر اساس گزارشی تازه منتشرشده از سوی رویترز نوشت روسیه به دنبال تبدیل شدن به یک قطب جهانی پتروشیمی است.

09:24 1397/03/10

این گزارش بر اساس داده‌های اعلام شده از سوی موسسه مشاوره‌ای وای، می‌افزاید: در حال حاضر این کشور تنها یک درصد از حجم جهانی تولیدات پتروشیمی را به خود اختصاص داده است و در جایگاهی پس از ایالات متحده، اروپا، تایلند، تایوان، برزیل، ایران و چین قرار دارد.

 

اما شرکت خصوصی سیبور روسیه هم اکنون در حال پیشبرد ساخت یک مگا مجتمع پتروشیمی است که با تکمیل فرآیند احداث در میان پنج تاسیسات بزرگ پتروشیمی جهان جای می گیرد. دیگر شرکت های روس شامل گاز پروم و روسنفت نیز به تازگی از برنامه های آتی خود برای سرمایه گذاری در حوزه صنایع پایین دستی و پتروشیمی خبر داده اند.

 

دیمیتری کونکوف، رئیس سیبور، می گوید: ظرفیت عظیمی برای رشد بازار روسیه وجود دارد.

 

انتظار می رود تقاضا برای محصولات پتروشیمی به دنبال رشد بیشتر اقتصادهای نوظهور و افزایش مصرف کالاهایی مانند محصولات آرایشی و بهداشتی، انواع رنگ، مبلمان و لوازم خانگی به میزان چشمگیری افزایش یابد.

 

شرکت سیبور روسیه که در زمینه فرآوری گاز و صنایع پتروشیمی فعالیت دارد؛ در سال ۱۹۹۵ بنیان گذاری شد و دفتر مرکزی آن در مسکو مستقر است. 

دسته بندی: خبرها
بازدیدها: 233 نظرات: 0
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

نام وب سایت

نام وب سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت