صنایع پتروشیمی گلستان

(شرکت سهامی عام)

سرمایه‌گذاری خارجی در پتروشیمی یعنی اشتغال‌زایی

عضو اتاق بازرگانی تهران :ورود سرمایه‌های جدید به صنعت پتروشیمی باید به عنوان یک راهبرد مهم مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

09:32 1397/03/10

عضو اتاق بازرگانی تهران با اشاره به این‌که افزایش سرمایه گذاری درصنعت پتروشیمی ایران سبب بهبود روند اشتغال‌زایی در کشور می‌شود، گفت: اکنون آنچه بیش از همه به آن نیازمندیم ایجاد اشتغال است و برای این اشتغال‌زایی نیز باید موتور اقتصاد کشور حرکت کند که یکی از لوازم این حرکت توسعه صنعت پتروشیمی است.

عباس آرگون، به لزوم جذب سرمایه درصنعت پتروشیمی اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی منطقه، جذب سرمایه و ورود سرمایه گذار خارجی به کشور نشانگر امنیت بالای سرمایه گذاری درایران و ارمغان ثبات اقتصادی است.

وی افزود: شکی نیست که سرمایه گذاری خارجی در صنعت کشور به‌ویژه صنعت مولد و پرسود پتروشیمی، سبب رشد و توسعه صنعتی و اقتصادی کشور خواهد شد، همچنین ‌سرمایه‌گذاری‌های جدید در این صنعت افزون بر توسعه و رشد اقتصادی کشور، بیانگر قدرت و دیپلماسی نرم جمهوری اسلامی ایران در کنار فشارهای سیاسی و اقتصادی آمریکاست.

آرگون تصریح کرد: یکی از آثار مثبت جذب سرمایه و ورود سرمایه گذار خارجی به کشور رشد افزایش اشتغال است، از این رو بدون تردید سرمایه گذاری خارجی به افزایش اشتغال‌زایی و پویا و فعال‌تر شدن شرکت‌های داخلی می‌انجامد.

دسته بندی: خبرها
بازدیدها: 237 نظرات: 0
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

نام وب سایت

نام وب سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت