صنایع پتروشیمی گلستان

(شرکت سهامی عام)

صنعت پتروشیمی بر محدودیت های بازار صادراتی فائق می شود

عضو کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: صنعت پتروشیمی با محدودیتی گسترده در بازار صادراتی و فروش خارجی با اعمال تحریم‌های احتمالی همراه نخواهد شد.

12:50 1397/04/21

مهرداد لاهوتی درباره توسعه صنعت پتروشیمی اظهار کرد:‌ صنایع بزرگ کشور از جمله صنعت پتروشیمی از جمله صنایعی است که با اقبال مناسبی برای سرمایه‌گذاری همراه است و به نظر نمی‌رسد که توسعه این صنعت با محدودیتی پس از اعمال دوباره تحریم‌ها همراه باشد و تدابیر لازم از سوی مسئولان اتخاد خواهد شد.
وی ادامه داد:‌ عمده مصرف کنندگان محصولات پتروشیمی ایران کشور چین است و بازار هدف این محصولات می‌تواند گسترده‌تر از این باشد و بازارهای جایگزین زیادی در دیگر نقاط جهان وجود دارد که مصرف‌کننده و خریدار محصولات صنعت پتروشیمی کشور است.
لاهوتی با بیان اینکه فضای روانی که در مورد تحریم‌ ایجاد شده است واقعی نیست اظهار کرد:‌در دنیا نیاز زیادی برای مصرف مصحولات پتروشیمی وجود دارد و به نظر نمی‌رسد با توجه به شرایط موجود بازارهای صادراتی کشور محدود شوند.
عضو کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس تاکید کرد: تولید محصولات نهایی، توسعه صنایع تکمیلی و پایین دستی پتروشیمی در راستای جلوگیری از خام فروشی و افزایش تولید داخلی در صنعت ارزش آفرین پتروشیمی باید افزایش یابد.

دسته بندی: خبرها
بازدیدها: 40 نظرات: 0
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

نام وب سایت

نام وب سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت